Przedszkole LAFI Leśnica

JĘZYK ANGIELSKI

Drodzy rodzice!

Z przyjemnością informujemy, że w naszym przedszkolu odbywać się będą zajęcia z języka angielskiego metodą TEDDY EDDIE dla dzieci 3 -7 lat, jesteśmy akredytowanym centrum metody Teddy Eddie we Wrocławiu.

INNOWACYJNY, LICENCJONOWANY ANGIELSKI 🐻 METODĄ TEDDY EDDIE 🐻 DLA DZIECI 3-7 LAT

Szukasz najlepszej metody nauki języka angielskiego dla Twojego dziecka? Poznaj Metodę Teddy Eddie!

2,5-3 latki nauczą się reagować na proste polecenia w języku angielskim. Twoje dziecko pozna ponad 100 słów, a każde w pełnym zdaniu, oraz piosenki i bajeczki w języku obcym!

4-5 latki będą już potrafiły odpowiadać na podstawowe pytania! Twoje dziecko zacznie prowadzić pierwsze rozmowy po angielsku 🙂 Będzie odgrywać scenki i bajeczki oraz grać w gry wymagające użycia j. angielskiego. Na dodatek, pozna nawet kilkaset słów w zdaniach i kontekstach.

6-7 latki zaczną prowadzić pierwsze rozmowy po angielsku! Twoje dziecko będzie mówić całymi zdaniami, opowiadać historyjki i zacznie komunikować się po angielsku. Przeczyta swój pierwszy angielski tekst, opanuje mnóstwo słów, zdań i zwrotów – możliwe, że zacznie ich używać spontanicznie, nie tylko podczas zajęć.

metoda TE w skrócie:

🎯 koniec z nauką pojedynczych słówek – dzieci uczą się mówić całymi zdaniami!

🎯 nie zmusza dziecka do szkolnej formy uczenia się i odrabiania lekcji!

🎯 wyjątkowe zajęcia pełne są humoru i niespodzianek

🎯 kursy prowadzą specjalnie przeszkoleni i wyselekcjonowani lektorzy

🎯 stały kontakt lektora z rodzicami

🎯 metoda pozwala na przyswojenie wyjątkowo dużej liczby słów i zwrotów